QUANTUM DALIŞ MERKEZİ HAKKINDA

Dalış sevdası ile çıktığımız bu yolda samimiyet, dostluk ve sevgi üzerine kurulu bir aile ortamında dalışı en eğlenceli ve en güvenli hale getirmek amacındayız.

 

Tutkunu olduğumuz maviyle buluşmalarımızı bir kişiyle daha paylaşabilmek, su altını birine daha sevdirebilmek en büyük başarı ölçütümüzdür.

 

Yaşamın giderek karmaşıklaştığı günümüzde, çoğu zaman küçük sevinçlerimizi dahi günlük yaşamımızın hızında yitirdiğimiz hayatlarımızda, dalış demek, bir mola demek bizim için. Dostlarımızla, doğayla, maviyle buluşmanın en güzel yolu, kendimize ayırdığımız en özel zamanlarımız…

Bilinmez olanı keşfetmek, tecrübe edilmeyeni deneyimlemek fikri keyifli göründüğü ve çekici olduğu kadar bazı çekinceleri de beraberinde getirir. Çünkü insan iyi tanımadığı, aşina olmadığı yerde güven duygusundan yoksundur. Biz bu çekinceleri güven ortamında ortadan kaldırmak ve su altına ilgi duyan herkese dalış tecrübesini yaşatmak üzere yola çıktık. Tutkunu olduğumuz maviliklerle buluşmalarımızı sizinle paylaşmayı ve sizi bu büyüleyici dünya ile tanıştırmayı istiyoruz.